^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

29 листопада 2018 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з географії, в якому призові місця вибороли:

І місце – Друзь Олександр, учень 5(9)-В класу
(вчитель Черниш Людмила Іванівна),

І місце - Савчук Олександра, учениця 7(11)-А класу
(вчитель Лесюк Тетяна Василівна),

Детальніше: ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії у 2018 році

27 листопада 2018 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з біології, в якому призові місця вибороли:

І місце – Беженар Софія, учениця 4(8)-Б класу
(вчитель Малицька Тетяна Степанівна),

І місце – Веремчук Софія, учениця 4(8)-Б класу
(вчитель Малицька Тетяна Степанівна),

Детальніше: ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології у 2018 році

23 листопада на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування), в якому взяли участь учні нашого навчального закладу і вибороли призові місця:

І місце – Муравинець Михайло, учень 7(11)-А класу
(вчитель Мазепа Василь Олександрович).

Бажаємо успіхів та творчого натхнення !
Педагогічний та учнівський колективи

22 листопада на базі Березнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури, в якому призові місця вибороли:

ІІ місце – Антонець Аліна, учениця 3(7)-Б класу
(вчитель Боровець Наталія Володимирівна),

Детальніше: ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури у 2018 році та ІІ етап ХІХ...

20 листопада на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей з професійним навчанням» проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови, в якому призове місце виборола:

ІІІ місце – Вітковець Надія, учениця 5(9)-В класу
(вчитель Абрамова-Загранична Наталія Володимирівна)

Бажаємо успіхів та творчого натхнення !
Педагогічний та учнівський колективи

13 листопада на базі Березнівської гімназії проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання, в якому взяли участь учні нашого навчального закладу і вибороли призові місця:

ІІ місце – Прокопчук Ярослав, учень 5(9)-Б класу,
ІІІ місце – Мельник Владислав, учень 6(10)-Б класу
(вчитель Юсенко Андрій Миколайович)

Бажаємо успіхів та творчого натхнення !
Педагогічний та учнівський колективи

9 листопада 2018 року відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому активну участь взяли учні нашого навчального закладу і вибороли призові місця:

ІІ місце - Мелянчук Олександра, учениця 2(6)-Б класу
(вчитель Сухляк Галина Іванівна),
ІІ місце - Беженар Софія, учениця 4(8)-Б класу
(вчитель Калюта Ольга Юхимівна),
ІІ місце – Пастушок Олеся, учениця 5(9)-Б класу
(вчитель Делідон Людмила Григорівна).

Бажаємо всім успіхів та творчого натхнення !
Педагогічний та учнівський колективи

Щорічний огляд-конкурс естрадної пісні «Юна зірка» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів відбувся цього року 10 жовтня та оцінювався за двома номінаціями: «Сучасна естрадна пісня» та «Патріотична пісня». У ньому взяли участь гімназисти під керівництвом вчителя музичного мистецтва Борути К.О.

Учениця 1(5)–В класу Карповець Дарина виступала у номінації «Патріотична пісня» і посіла ІІІ місце серед солістів у І віковій категорії, виконавши пісню В. Красноокого «Україна».

Детальніше: Юні таланти