^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

20 грудня 2018 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з історії, в якому призові місця вибороли:

І місце – Друзь Олександр, учень 5(9)-В класу
(вчитель Гуменюк Ольга Валеріївна),

І місце – Рачковська Владислава, учениця 6(10)-Б класу
(вчитель Гуменюк Ольга Валеріївна),

Детальніше: ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з історії у 2018 році

Серед зимових свят найулюбленішим серед дітвори є День Святого Миколая. Діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушки. Кожен хоче знайти подарунки, але остерігається, щоб біля них не було різочки.

Цікаві та веселі вистави до Дня Святого Миколая підготували у своїх колективах класні керівники Абрамова-Загранична Наталія Володимирівна з учнями1-Б класу, Сидорчук Галина Ананіївна та учні 1-В класу, Філімонова Лариса Євгеніївна з учнями 2-В класу.

Детальніше: День Святого Миколая

18 грудня 2018 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства, в якому призові місця вибороли:

І місце – Сульжик Вікторія, учениця 7(11)-А класу,
ІІІ місце – Гулій Дарина, учениця 5(9)-Б класу,
ІІІ місце - Кондратова Наталія, учениця 6(10)-Б класу
(вчитель Походзіло Владислав Олександрович).

Бажаємо успіхів та творчого натхнення !
Педагогічний та учнівський колективи

12 грудня проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з екології, в якому взяли участь учні нашого навчального закладу і вибороли призові місця:

ІІ місце –Пастушок Яна, учениця 7(11)-Б класу
(вчитель Куркутова Алла Петрівна).

Бажаємо успіхів та творчого натхнення !
Педагогічний та учнівський колективи

10 грудня проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки, в якому взяли участь учні нашого навчального закладу і вибороли призові місця:

ІІІ місце – Журавель Павло, учень 7(11)-А класу
(вчитель Швед Людмила Миколаївна).

Бажаємо успіхів та творчого натхнення !
Педагогічний та учнівський колективи

7 грудня 2018 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, в якому призові місця вибороли:

І місце – Ткач Тарас, учень 5(9)-А класу,
І місце – Юсенко Вікторія, учениця 4(8)-А класу,
І місце – Савчук Олександра, учениця 7(11)-А класу,
ІІ місце – Ткач Катерина, учениця 3(7)-Б класу,
ІІ місце - Пилипака Софія, учениця 4(8)-А класу,
ІІІ місце - Шнайдер Дарина, учениця 3(7)-А класу,

Детальніше: ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії у 2018 році

5 грудня 2018 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови, в якому призові місця вибороли:

І місце – Карпович Катерина , учениця 4(8)-А класу
(вчитель Боймиструк Надія Василівна),

ІІІ місце – Юсенко Поліна, учениця 4(8)-А класу
(вчитель Боймиструк Надія Василівна),

Детальніше: ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови у 2018 році

04 грудня на базі Березнівської гімназії проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики, в якому призові місця вибороли:

І місце – Вітковець Софія, учениця 2(6)-В класу
(вчитель Мазепа Василь Олександрович),

ІІ місце – Мелянчук Олександра, учениця 2(6)-Б класу
(вчитель Стахнюк Вікторія Йосипівна),

Детальніше: ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики у 2018 році