^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

ПРОТОКОЛ № 3 засідання педагогічної ради Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича (10 січня 2020 року) у вкладеному файлі.

Вкладення:
Скачати цей файл (Protocol_3.pdf)Protocol_3.pdf[ ]467 kB

Освітня програма Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича у вкладеному файлі.

Положення про внутрішню систему забезпечення якості освіти у Березнівській гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича у вкладеному файлі.

Вкладення:
Скачати цей файл (Положення про СЗЯК.pdf)Положення про СЗЯК.pdf[ ]302 kB

Протокол №2 засідання педагогічної ради Березнівської гімназії Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича про вибір електронних версій оргінал-макетів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти, поданих на конкурсний відбір проектів підручників для 6 та 11 класів закладів загальної середньої освіти у вкладеному файлі. 

 

Вкладення:
Скачати цей файл (protokol_2.pdf)protokol_2.pdf[ ]650 kB

Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23.08.2018 № 568 «Про ліцензування освітніх закладів області у сфері дошкільної, початкової, базової, повної загальної середньої освіти» у вкладеному файлі.

Вкладення:
Скачати цей файл (568.pdf)568.pdf[ ]1016 kB