^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
delidon L G 

Делідон Людмила Григорівна,

вчитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист 

kaluta O U

Калюта Ольга Юхимівна,

вчитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

 kornuzka O Z

Корницька Оксана Зіновіївна,

вчитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

 lapazka G T

Лапацька Галина Тимофіївна,

вчитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

 syhlak G I

Сухляк Галина Іванівна,

вчитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

borovets N V

Боровець Наталiя Володимирiвна,

вчитель української мови і літератури, спеціаліст II категорії

 bojmustryk N V

Боймиструк Надія Василівна,

вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

 petrenko A I

Петренко Алла Іванівна,

вчитель англійської мови. спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

 philimonova T D

Філімонова Тетяна Дмитрівна,

вчитель англійської мови, спеціаліст пешої категорії

 

Тарасюк Олена Миколаївна,

вчитель англійської мови, спеціаліст пешої категорії

 

 draganchyk A S

Драганчук Алла Сергіївна,

вчитель німецької мови. спеціаліст першої категорії

rjabchunska T M

Рябчинська Тетяна Миколаївна,

вчитель німецької мови, спеціаліст першої категорії

romanjuk G U

Романюк Галина Юліанівна,

вчитель зарубiжної лiтератури, спецiалiст вищої категорiї, учитель-методист

 philimonova L E

Філімонова Лариса Євгеніївна,

вчитель зарубіжної літератури та захисту Вітчизни, спеціаліст ІІ категорії

 

Юсенко Ірина Андріївна,

вчитель зарубіжної літератури, спеціаліст ІІ категорії

 

 gymenjyk O V

Гуменюк Ольга Валерiївна,

вчитель iсторiї, спецiалiст вищої квалiфiкацiйної категорiї, учитель-методист

pochodzilo V O

Походзiло Владислав Олександрович,

вчитель iсторiї та правознавства, спецiалiст вищої категорiї, старший вчитель

ryduk S I

Рудик Софія Іванівна,

вчитель історії, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

zinchuk M K

Зінчик Микола Кирилович,

учитель математики, спеціаліст вищої категорії

motrynich T V

Мотруніч Тетяна Володимирівна,

вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

stachnjyk V J

Стахнюк Вікторія Йосипівна,

вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

schurko T F

Ширко Тамара Федорівна,

вчитель математики, спеціаліст вищої категорії, Заслужений вчитель України, вчитель-методист

 mazepa V O

Мазепа Василь Олександрович,

вчитель математики та інформатики, спеціаліст ІІ категорії

 laschta V I

Лашта Іван Віталійович,

вчитель інформатики, спеціаліст ІІ категорії

 razkevuch D O

Разкевич Дмитро Олексійович,

вчитель фізики, спецiалiст вищої категорiї, старший вчитель

tonkonozhenko O J

Тонконоженко Олена Ярославiвна,

вчитель хiмiї, спецiалiст вищої категорiї, учитель-методист

kyrkytova A P

Куркутова Алла Петрівна,

вчитель біології, природознавства та екології, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель

 maluzka T S

Малицька Тетяна Степанівна,

вчитель біології, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

lesjuk T V

Лесюк Тетяна Василiвна,

вчитель географii, спецiалiст вищої категорii, учитель-методист

delidon O S

Делідон Оксана Степанівна,

вчитель образотворчого мистецтва, художньої культури та основ здоров'я

спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, старший вчитель

 galeta V I

Галета Володимир Іванович,

вчитель захисту Вітчизни та фізкультури, спеціаліст вищої категорії

 

Черниж В'ячеслав Андрійович,

вчитель фізкультури, спеціаліст першої категорії

 

 sudorchyk G A

Сидорчук Галина Ананіївна,

вчитель трудового навчання, спеціаліст

jusenko A M

Юсенко Андрiй Миколайович,

учитель трудового навчання, спецiалiст першої категорiї

 Shirokova A V

Широкова Анна Валеріївна,

педагог-органiзатор, спецiалiст

 Boruta K O

Борута Катерина Олександрівна,

вчитель музичного мистецтва, спецiалiст

bovgura G J

Бовгира Галина Яківна,

вчитель етики, спеціаліст II категорії

 karpova R V

Карпова Руслана В'ячеславівна,

соціальний педагог, спеціаліст

 fijalo V K

Фіяло Василь Климентійович,

керівник духового оркестру, спеціаліст ІІ категорії

 schevchyk V R

Шевчук Віталій Ростиславович,

практичний психолог, спеціаліст першої категорії

 dzjubak V S

Дзюбак Валентина Сергіївна,

бібліотекар, спеціаліст вищої категорії

 tkach V O

Ткач Тетяна Олександрівна,

сестра медична

Галайчук Світлана Лаврентіївна,

завідувач господарством

 tuschkovets N M

Тишковець Ніна Миколаївна,

секретар

 

Данильчук Людмила Володимирівна,

головний бухгалтер

 

zhugadlo V A

Жигадло Валентина Андріївна,

бухгалтер