^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Img 001

З початку нового навчального року у шкільній їдальні Березнівської гімназії імені Миколи Буховича зроблено ряд кроків щодо покращення культури харчування у школі. Розпочав свою роботу буфет, в якому є широкий асортимент продуктів. Шкільне меню поповнилися стравами з анонсованого експертом Євгеном Клопотенко шкільного харчування.

Харчування у гімназії здійснюється Березнівським комбінатом громадського харчування, технологи якого спеціально для закладу розробляють та укладають меню: нагетси з курятини з картопляним пюре, чахохбілі з гречаною кашею, борщ з пампушками, вітамінні салати з локальних сезонних овочів (морква, капуста, буряк червоний, помідори), страви з риби, печеня по-домашньому, а серед напоїв – чай, соки, компоти.

«Переконані, що правильне шкільне харчування матиме позитивний вплив на здоров'я учнів, сприятиме покращенню освітнього процесу», - зазначає директор гімназії Г.М. Дежнюк.

«На цьому не зупиняємось, плануємо капітальний ремонт шкільної їдальні із заміною технологічного обладнання», - підсумував директор.

20191113 11023320191113 110030