^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Віддалене навчання, до якого увесь світ примусив COVID-19, змусило нас до саморозвитку, пошуку нових ідей, більш глибокого опанування інформаційними технологіями. Ми впевнилися у своїх можливостях щодо використання сучасних гаджетів та роботи на сучасних освітніх онлайн платформах.

Канікулярний період для педагогів – це час для підвищення власної фахової майстеності, кваліфікації, розвитку загальних та професійних компетентностей педагога, пошуку та застосування нових підходів до змісту освітньої діяльності.

Саме тому на поточному тижні в режимі відеоконференції у Google MEET у нашому закладі освіти проведені засідання методичних об'єднань вчителів природничого циклу, математики та інформатики, філології, іноземної філології, суспільних дисциплін, трудового навчання та фізичної культури, художньо-естетичного циклу, класних керівників.

Під час онлайн сесій наші педагоги ділились досвідом, як будувати успішний освітній процес в умовах змішаного навчання, як комунікувати зі здобувачами освіти та їх батьками, які платформи для дистанційного навчання використовувати, що вкрай важливо для всіх учасників освітнього процесу.