^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Ми стартували! Новий 2020-2021 рік навчальний розпочато! Сповнені нових сподівань, очікувань радості від живого спілкування, нових знайомств, з глибоким переконанням, що все задумане та омріяне втілиться. Готові навчатися і вчити за будь-яких умов та обставин, справлятися з будь-якими викликами та перешкодами.

Для наших майбутніх випускників свято Дня знань особливе. Не менш важливе воно і для п'ятикласників, які вперше переступили поріг нашої гімназії.

З вітальним словом до учнів 11-х класів звернувся директор гімназії Дежнюк Г.М., побажавши всім здоров'я, успіхів та досягнень у навчанні та творчих перемог.

Блакитні та жовті стрічки об'єднали наших випускників та їх класних керівників Сухляк Г.І., Гуменюк О.В., Куркутову А.П. По патріотичному та урочисто у виконанні учнів 11-х класів прозвучав Державний Гімн України.

Святкового настрою додали музичні композиції у виконанні Бабак Аліни та Лопачук Вікторії, учениць 11-Б класу.

Перший дзвінок покликав за парти наших п'ятикласників разом з класними керівниками Матящук О.І., Корольчук М.М., Широковою А.В., Лесюк Т.В.

За доброю традицією наші майбутні випускники привітали учнів 5-тих класів подарунками – для незабутніх та яскравих моментів шкільного життя – альбоми та олівці, аби вони мали змогу додати кольорових фарб до щоденного позитивного настрою.

Цього року, з урахуванням рекомендацій Міністерства освіти і науки України, ми утримались від традиційного формату урочистостей, натомість провели перші уроки на свіжому повітрі, у класних кімнатах, надали перевагу екскурсіям мальовничими куточками м. Березне та спілкуванню на шкільному подвір'ї та біля тематичних фотозон.

Нехай з дотриманням всіх протиепідемічних норм та вимог, нехай в масках та на дистанції, але ми всі разом знову! Легкого, оптимістичного та вдалого всім учасникам освітнього процесу старту!

View the embedded image gallery online at:
http://bergimn.rv.ua/index.php/645-den-znan#sigFreeIdc110c241be