^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до затверджених протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину в зв'язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID - 19), 2020-2021 навчальний рік буде незвичним. Новими будуть і наші з вами правила комунікування, життєдіяльності. Максимально враховуючи всі можливі варіанти розвитку подій, хотілося б завчасно попередити всіх вас про вимушену необхідність наступного:

1. Рух по території, коридорах, вхід у заклад освіти буде можливий лише у захисній масці або респіраторі. На уроках учні можуть їх не використовувати. Просимо забезпечити ваших дітей захисними масками з розрахунку 1 маска на 3 години та герметичними пакетами для їх зберігання.

2. Вхід до школи батьків, бабусь, дідусів або інших членів родини з початку навчального року заборонено. Для кожного класу буде визначено свій вхід до школи та час входу. Більш детальну інформацію повідомлять класні керівники.

3. При вході в гімназію або клас всім слід попередньо обробити руки антисептиками. Місця для обробки рук знаходитимуться на входах у заклад, в туалетах, біля їдальні, коридорах. Просимо вас, батьки, навчати дітей правильному користуванню в закладі освіти індивідуальними антисептиками, враховуючи можливі ризики для здоров'я та наголосити на тому, що в класі цього робити не слід.
Основним заходом гігієни рук в умовах закладу є миття рук з милом. Використання антисептиків доцільне лише в тому випадку, коли відсутній доступ до проточної води з милом.

4. Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі будуть проводити опитування учнів щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. В разі виявлення ознак захворювання, за відсутності батьків, здобувачів освіти тимчасово ізолюватимуть в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимуть батьків чи інших законних представників та прийматиметься узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я. Ви, як батьки, зі свого боку ні в якому разі не відпускайте дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежитем чи кашлем.

5. Навчання буде проходити в одному класі, переходити в інший кабінет будуть лише на деякі предмети.

6. Організація питного режиму в закладі освіти зазнає змін. Просимо забезпечити явку ваших дітей обов'язково зі своєю пляшечкою води, оскільки функціонування питного шкільного фонтанчика не дозволяється.

7. Харчування проводитиметься згідно окремого графіка. У перший навчальний тиждень працюватиме буфет. Відвідування буфету теж буде згідно окремого графіка.

Сподіваємося на взаєморозуміння та співпрацю у створенні безпечних умов навчання у нашій гімназії.

З повагою, дирекція закладу.