^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Інформаційно-цифрова компетентність здобувачів освіти, застосування методу проектів на уроках математики засобами ІКТ, сучасне освітнє середовище, маркетингова діяльність сучасного закладу загальної середньої освіти – про це і не тільки говорили сьогодні на районному семінарі вчителів математики, який проходив у Березнівській гімназії імені Миколи Буховича.

20191115 100347

У заході взяли участь старший викладач кафедри природничо-математичних предметів Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Тимчина Н., методист кабінету математики та технологій Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Мельник Г., завідувач КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет» Мельничук Л., дирекція та вчителі математики закладу, вчителі математики району.

Словами вітаннями до присутніх звернувся директор гімназії Дежнюк Г., який розповів про заклад, окреслив, чим живе і над чим працює школа сьогодні.

20191115 100520

«Безперечно, основним завданням школи сьогодні – є створення сприятливих умов для всебічного розвитку, виховання і соціалізації особистості. Наявність конкурентного середовища на ринку освітніх послуг міста ставить перед нами неабиякі завдання щодо застосування новітніх методик навчання, різноманітних он-лайн ресурсів», – зазначив керівник.

Учасники семінару мали змогу також ознайомитися з досвідом роботи вчителя математики Мотруніч Т. по впровадженню інформаційно-освітньої системи «Мій клас» в навчальну діяльність, при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання зокрема.

По закінченню виступів учаснику семінару обмінялися думками з приводу побаченого і почутого і подякували всім за співпрацю.

20191115 100728DSCN9622DSCN9646