^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Про важливість використання он-лайн ресурсів у освітньому процесі говорили на майстер-класі вчителя-методиста математики Мотруніч Т.В., яка презентувала досвід роботи гімназії в інформаційно-освітній системі «Мій клас».

У заході взяли участь директор гімназії Дежнюк Г.М., заступник директора з навчально-виховної роботи Никитюк Л.В., вчителі математики Стахнюк В.Й., Ширко Т.Ф., Філатова Ю.В., Черниж О.С., вчителі інформатики Лашта І.В. та Мазепа В.О., вчитель географії Лесюк Т.В., вчитель хімії Тонконоженко О.Я., вчителі англійської мови Філімонова Т.Д. та Петренко А.І., вчителі біології Куркутова А.П. та Малицька Т.С., вчителі української мови та літератури Лапацька Г.Т. та Корольчук М.М.

 IMG-8372e1

«Мій клас» відкриває вчителеві доступ до предметних методичних рекомендацій, надає можливість створювати власні завдання, тести, в тому числі із застосуванням відео-, аудіо записів, корисних посилань.

Учні, в свою чергу, виконавши будь-яку роботу на ресурсі, мають змогу автоматично бачити свій результат.

На даний час у системі працюють 433 учні з 20 класів та 16 вчителів.

На думку наших вчителів та учнів – це сучасно, корисно, цікаво, продуктивно, особливо в процесі підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Варто зазначити, що за результатами виконаних робіт у даному он-лайн ресурсі наш заклад посідає 3 місце в Україні та лідирує серед закладів Рівненщини.

IMG-0db564f2ea6fcaec457bdb07