^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Педагоги Березнівської гімназії активно використовують можливості електронного ресурсу «Інформаційно-освітня система «Мій клас», який схвалений Міністерством освіти та науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах (протокол №4 від 19.06.2018 року). У 2018-2019 навчальному році вчителі математики Мотруніч Т.В., Стахнюк В.Й., Ширко Т.Ф. отримали сертифікати: «Вчитель «Мій клас», «Апробатор електронних освітніх технологій», «Сертифікат вчителю, який пройшов практичний курс «Сучасні технології он-лайн навчання «Цифрове освітнє середовище «Мій клас» (36 академічних годин)». Сертифікати «Вчитель «Мій клас» отримали вчитель хімії Тонконоженко О.Я. та вчитель інформатики та математики Мазепа В.О. Також розпочали свою роботу у «Мій клас» вчителі географії Лесюк Т.В., української мови та літератури Корольчук М.М., вчитель математики Філатова Ю.В., вчитель англійської мови Никитюк Л.В.

За результатами виконаних робіт Березнівська гімназія займає 10 місце у ТОПі України, 1 місце – у ТОПі серед закладів Рівненської області.

Рішенням педагогічної ради (протокол №1 від 29.08.2019 року) схвалено досвід вчителів математики Мотруніч Т.В., Стахнюк В.Й., Ширко Т.Ф., математики та інформатики Мазепи В.О., хімії Тонконоженко О.Я. з питань використання електронного ресурсу «Інформаційно-освітня система «Мій клас» та рекомендовано вчителям-предметникам залучати учнів до роботи у даному проекті.