^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Бухович Микола Павлович

byhovich

Авторизація на сайті

Медіа-світ Березнівської ЦСПШБ

zspshb

Погода

Статистика

Найменування і місцезнаходження закладу освіти:
Березнівська гімназія Березнівської районної ради Рівненської області імені Миколи Буховича (м.Березне, вул.Чорновола, 2).
Найменування посади: директор.
Умови оплати праці:
посадовий оклад, розмір якого встановлюється штатним розписом і визначається згідно з діючим законодавством, надбавки, доплати, щорічна винагорода та премії, які встановлюються відповідно до чинного законодавства у межах фонду оплати праці органом галузевого управління, за погодженням голови районної ради.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора закладу освіти:
керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов'язків.
Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі:
– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
– копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
– копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
– довідку про відсутність судимості;
– мотиваційний лист, складений у довільній формі.
Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.
Місце та строк подання документів:
Документи приймаються з 27 грудня 2018 року по 16 січня 2019 року включно за адресою: 34600, Рівненська обл., Березнівський район, м.Березне, вул. Київська, 6, з 08.00 год до 17.15 год (у п'ятницю до 16.00 год), обідня перерва з 13.00 год до 14.00 год.Особа, яка приймає документи: Люшин Людмила Петрівна – начальник відділу з питань забезпечення повноважень щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району, тел. 5-33-90.
Конкурсний відбір складається з таких стадій:
- подання документів учасниками конкурсного відбору на посаду керівника закладу освіти;
- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
- допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;
- ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;
- відбір кандидатів на посаду керівника закладу освіти;
- визначення переможця конкурсу;
- оприлюднення результатів конкурсу;
- надання конкурсною комісією Березнівській районній раді відповідного протоколу щодо визначення переможця конкурсу протягом трьох робочих днів з дня визначення переможця конкурсу;
- призначення Березнівською районною радою переможця конкурсу на посаду директора закладу та укладання з ним строкового трудового договору (контракту).
Дата, місце проведення конкурсного відбору:
За рішенням конкурсної комісії дата і час, місце проведення конкурсного відбору будуть повідомлені додатково.
Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору:
Люшин Людмила Петрівна, тел. 5-33-90, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .