^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

З 26 березня по 30 березня у Березнівській гімназії проходив Всеукраїнський тиждень дитячого читання, під час якого для учнів 1(5) класів було проведено бібліошоу «Ніч у бібліотеці». Свято підготували учні 2(6)-Б класу (класний керівник Н.В. Боровець).

Також під час Тижня дитячого читання в бібліотеці пройшов бенефіс читача «Найкращий читач гімназії», в якому взяла участь Аліна Антонець, учениця 2-Б класу, переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018». Вона розповіла про свою улюблену книгу і ознайомила ровесників із персональною виставкою прочитаних книг «Читати – це круто!».

DSCN7510

Протягом Тижня відбувся перегляд літератури біля книжкової виставки «Книги, подаровані читачами», бібліотечне заняття із слайд-презентацією «Шлях книги». Діти мали змогу ознайомитися із буктрейлером «Митькозавр із Юрківки» та подивились відео «Бібліотечний флешмоб». На закритті Книжчиних іменин гімназисти взяли участь у святковому бібліоефірі «Книга - восьме чудо світу», підготовлене юними журналістами, гімназистками Котик Кариною та Іволгою Кариною спільно із працівниками ЦРДБ.

З нагоди Всеукраїнського тижня дитячого читання кращі читачі бібліотеки Березнівської гімназії учні 1-х та 2-класів були нагороджені грамотами.

DSCN7526DSCN7544