^Догори

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Як свідчить педагогічна практика, успіху досягають педагоги, які працюють творчо, уроки яких нестандартні, цікаві. Такий учитель – не лише носій знань для учнів, а насамперед яскрава особистість, із якою можна поспілкуватися на будь-яку тему, порадитися з приводу життєвої проблеми. Такого вчителя завжди чекають у класі, ловлять кожне сказане ним слово, намагаються копіювати манеру його поведінки, закохуються в нього.

Саме такі вчителі презентували свою майстерність 23 лютого під час заключного етапу обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», який проходив на базі Зорянського навчально-виховного комплексу «школа-гімназія» Рівненської районної ради. Шістнадцять педагогів області виборювали звання переможців та лауреатів у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Німецька мова» та «Фізична культура».

DS 00002

Кожен етап конкурсу був по-своєму цікавим, творчим, креативним. У ході змагань конкурсанти продемонстрували вміння використовувати сучасні підходи у компетентнісному полі Нової української школи та обирати оптимальні прийоми, способи, методи та засоби навчання.

Завдання третього етапу обласного туру найбільш яскраво відобразило професійність та майстерність учителів. Це були змагання кращих педагогів області, свято нових приємних вражень, знайомств із колегами.

Конкурсантів та членів журі гостинно зустрічав ошатними кабінетами та розумниками-учнями Зорянський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Рівненського районної ради, на базі якого проходили конкурсні уроки.

DS 0004

Четверо найсильніших педагогів у кожній із номінацій презентували уроки та навчальні проекти. У ході уроків конкурсанти продемонстрували фахову майстерність, проявили неабиякі здібності у процесі знайомства з новими учнями, шукаючи з ними спільну мову щодо вибору форм та методів співпраці на уроці. Вони продемонстрували сучасні тенденції освітнього процесу, зокрема формування ключових компетентностей учнів Нової української школи, наскрізних умінь, навичок ХХІ століття, вміння творчо використовувати найновішу інформацію, застосовувати інноваційні педагогічні технології, інтерактивні форми роботи з учнями, зробили ще один крок до вершин педагогічної майстерності.

DS 00003

За підсумками першість у Конкурсі здобули:

У номінації «Українська мова та література» – Островська Катерина Миколаївна, вчитель Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради.

У номінації «Фізика» – Сидорчик Катерина Михайлівна, вчитель Вараської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 1 Вараської міської ради.

У номінації «Німецька мова» – Ваколюк Людмила Юріївна, вчитель Рівненської гуманітарної гімназії Рівненської міської ради.

У номінації «Фізична культура» – Марковець Марія Василівна, вчитель Суховільського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Володимирецької районної ради.

DS 00005

Бажаємо учасникам міцного здоров'я, щастя, сили, наснаги та удачі у подальших конкурсних випробуваннях.

Переможців і лауреатів Конкурсу щиро вітали, вручили нагороди та премії Богатирчук-Кривко Світлана Кирилівна, заступник голови Рівненської обласної адміністрації;Свисталюк Сергій Анатолійович, перший заступник головиРівненської обласної ради; Таргонський Григорій Миколайович, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Черній Алла Леонідівна, ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти; Сидорук Святослав Миколайович, начальник відділу загальної середньої та дошкільної освітиуправління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Ковальчук Марія Юріївна, заступник головиобласної ради профспілки працівників освіти і науки.

Бажаємо успіхів на шляху до перемоги, благополуччя, міцного здоров'я, миру та злагоди, душевних сил і терпіння, невичерпної енергії та творчої наснаги у здійсненні творчих намірів! Бо ж відомо – стежка людського щастя на ниві педагогічної праці безкінечна.

Хай упродовж заключного етапу Конкурсу переможців супроводжує її Величність Удача!

DS 00001